This is an example of a HTML caption with a link.
Noclegi Rodziny ČemeljiĆ

Witamy na naszej stronie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasze apartamenty i zapraszamy do spędzenia niezapomnianych wakacji w Mandre. Apartamenty Jaś i Sandra są idealnym miejscem na rodzinne wakacje przede wszystkim, ale także dla każdego, kto szuka aktywnego i przyjemnego wypoczynku. Wynajmujemy dwa domy o łącznej liczbie 19 mieszkań. Aapartmani są zaledwie 100 m od morza.

Dom Ivica
Lorem ipsum dolor sit amet
Nowoczesny budynek mieszkalny znajduje się w spokojnej miejscowości Mandre, 80 m od kamienistej obiektu beach.The zawiera 8 apartamentów.
Dom Sandra
Lorem ipsum dolor sit amet
Nowy dom położony jest w cichej i spokojnej miejscowości Mandre, 100 m od żwirowej plaży. Obiekt zawiera 11 nowe apartament
Pansion
Lorem ipsum dolor sit amet
Oferujemy śniadania i kolacje.
Nowość w ofercie

20 new bicycles (aluminum construction)

20 nowych rowerów (konstrukcja aluminiowa)

Od 10.06.do 20.06. I od 01.09., Na 7 noclegów, 2 dni wolny rower

 

Mandre

Mandre, małe wioski rybackie i turystycznych znajduje się w głębokiej zatoce w południowej części wyspy Pag. Z widokiem na morze i wyspy w pobliżu z dala od hałasu i zanieczyszczeń przemysłowych w Mandre można dobrze wypocząć i zrelaksować się.
Mandre idealne miejsce na spokojny wypoczynek rodzinny: mały port w otoczeniu sosnowych lasów, plaż i krystalicznie czystej wody, promenady kilometr, dzięki uprzejmości i dobrej kuchni z mieszkańców.

Wyspa Pag

Wyspa Pag jest jedną z największych wysp Adriatyku z 270 km linii brzegowej z najdłuższą linię brzegową na Adriatyku, zatok, peleryny i plaże bogate w zatoczki. Pag jest wyjątkowy ze względu na roślinność, gdzie prawie nie było drzew - Pag największe królestwo skalnym terenie nad Adriatykiem, gdzie cienka trawa, niskie zioła aromatyczne, szałwia i nieśmiertelnika

Kontakt
Sandra i Ivica Čemeljić
Mandre, Kralja Krešimira 4. numer 7
23251 Kolan, obrzęk Pag
+385 (0) 23 697 188
+385 (0) 99 683 03 40
sandracemeljic@yahoo.com
Info
 • morze:100m
 • centrum:150m
 • parking
 • bezpłatny WiFi
 • turystyki rodzinnej
 • pansion
 • Parki narodowe
  NP Plitvička jezera --- 186 km
  NP Krka --- 139 km
  NP Kornati ---135 km
  NP Paklenica --- 85 km
  NP Sjeverni Velebit --- 110 km